TÝMY PŘIHLÁŠENÉ
DO TURNAJE

Jihokorejská firma JOYKICK všechny hráče vybaví sportovní obuví v ceně startovného. Boty garantujeme pro týmy, jejichž přihlášku a seznam účastníků s velikostí bot budeme mít do 27. 5. 2018

PROFI

max. 45 týmů

1. Suwon maetan (KOR)

Coach:

  • Kim Youngmin

Coach 2:

  • Seo Jaeseok

Player name:

  • Jung Youngchul – 44
  • Kim Sungmin – 77
  • Lee Hyokwang – 22
  • Jeong Jisang – 55
  • Park Huikul -88

2. ICHEON CITY (KOR)

Coach:

  • Kim Jongil

Owner:

  • Oh Jongsuk

Player name:

  • Park Seohu – 1
  • Lee Junsuk – 14
  • Jang Seongho – 7
  • Park Yongwoon – 10

3. Cheonhoo (KOR)

Coach:

  • Oh Sukbong

Player name:

  • Lee Unggeol – 9
  • Lee Jongwon – 2
  • Park Seungwon -3
  • Park Gumin – 4
  • Kim Dowon – 17
  • Seo Minseok – 33

4. FIRST KOREA (KOR)

Owner :

  • Jang Sungwan

Coach:

  • Choi Yongchul

Player:

  • Jang Hanbin – 7
  • Shin Hun – 2
  • Kang Daewoon – 4
  • Im Dongju

6. ČELÁKOVICE A (CZE+SVK)

  • Ján Kilík
  • Vojtěch Holas
  • Michal Kolenský
  • Radek Šafr

7. ČELÁKOVICE B (CZE)

  • Michal Doucek
  • Michal Vrtiška
  • Jiří Vrtička
  • Jakub Ftáčník

8. VÝBĚR EXTRALIGY (CZE)

  • Jan Vanke
  • Karel Hron
  • Lukáš Rosenberk
  • Petr Vít

9. U21 ELITE (CZE)

Coach:

  • Michal Doucek

Player:

  •  Zdeněk Kalous
  • David Višváder
  • Jan Hanus
  • Václav Pohl

10. Tel-aviv (IL)

  • Omri Cohen
  • Idan Shkolnick
  • Adam Lam
  • Nimrod Mechany
  • Adam Cohen

11. RED DRAGONS (CZE)

  • František Kalas
  • Jan Chalupa
  • Ondřej Vít
  • Ivo Nováček

12. #WORKING2GETHER (CZE+KOR)

  • Martin Flekač
  • Martin Spilka
  • Son yeonsok
  • Lee Tae

13. TJ Slavoj Český Brod (CZE)

  • Marek Vedral
  • Jan Sýkora
  • Ladislav Štěpař
  • Jan Vokáč

14. TJ Slavoj Český Brod 2 (CZE)

  • Martin Janík
  • Ondřej Matějka
  • Tomáš Cibulka
  • Jan Čech

15. Padem Thadi (CZE)

  • Ondrej Miklik
  • Jan Pavelka
  • Jan Stefan
  • Robin Dolezel

17. Retired Shaolins (CZE)

  • Michal Plachý
  • Miroslav Tomek
  • Tomáš Hyžák
  • Ondřej Kurka

16. Čakopower (CZE)

  • Jiří Kalous
  • Zdeněk Kalous
  • Tomáš Chadim
  • Patrik Poncar

17. DREAM SPORT (ITA)

Luca Cerrera

Borga Alessio

Solito Kevin

Antonio D´Agostino

Ovidiu Staniste Susan

18. hokma (KOR)

Coach:

  • Jeon Hyun Ha

Player:

  • Jeon Hwi Jin – 1
  • Jeon Hyung Jin – 2
  • Lee Jeong Uk – 3
  • Juen Suk Woo – 4

19. Stádo mastodontů (CZE)

  • Jiří Knapp
  • Tomáš Knapp
  • Matyáš Kašpar

20. BALET (CZE)

  • Kop
  • Kokštein
  • Mrákava

21. Jokgu SF Cluj (ROM)

  • Balan Alin
  • Bozga Florin
  • Otvos Bogdan
  • Motet Mihai
  • Negru Paul

22. Proudy (CZE)

  • Vilém Ungermann ml.
  • Vilém Ungermann st.

23. Čakopower B (CZE)

  • Tomáš Macurek
  • Jakub Chadim
  • Daniel Fík
  • Ondřej Pachman

24. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU (CZE)

  • Petr Voldřich
  • David Nejedlý
  • Jan Kysilka
  • Ondřej Brychta

25. Smashing Ibex (SWI)

  • Gilles Grandjean
  • Baptiste Jaquet
  • Romain Jaquet
  • Aurélien Kolly

26. ČELÁKOVICE C (CZE)

  • Luboš Choura
  • Michal Bareš
  • Radek Frank
  • Martin Holzman
  • Martin Pánvička

27. TJ Sokol Zbečník (CZE)

  • Martin Řehák
  • Lukáš Vlach
  • Lukáš Kábrt
  • Lukáš Doležal
  • Ondřej Poláček

28. X-Force (CZE)

  • Musil Zdeněk
  • Putík Dan
  • Putík Jiří
  • Novák Petr

29. Spartak (CZE)

  • Zelba Tomáš
  • Jeník Radim
  • Sýkora Petr

30. Kyiv (UA)

  • Grom Ivan
  • Usychenko Oleh
  • Masalov Dmytro
  • Mashtalir Lurii
  • Shevchuk Dmytro

31. Harrachoff (CZE)

  • Jiří Očenášek
  • Jakub Čepek
  • Jaroslav Vacek
  • Milan Kučera
  • Vladimír Janšta

32. Výběr první ligy z mančaftu Modřice “B” (CZE)

  • Filip Halva
  • David Burian
  • Jakub Spousta
  • Jakub Štěpánek

33. VTELNA A (CZE)

  • Kašpárek Michal
  • Kašpárek Ondřej
  • Huk Radovan
  • Červinka Lumír

34. VTELNA B (CZE)

  • Janoušek Petr
  • Špalek Martin
  • Sekera Tomáš
  • Křováček Tomáš

35. Dynamo Pardubice (CZE)

  • Michal Remeš
  • Tomáš Němec
  • Martin Židek
  • Lukáš Lakomčík

36. Královéhradecký výběr (CZE)

  • Vladimír Simon
  • Libor Vlček
  • Jan Andrýs
  • Petr Magáň

37. Jsme všude (CZE)

  • Kuba Souček
  • Dominik Hejtik
  • Ota Votoček
  • Lukáš Vild

38. Švédi (CZE)

  • Lukáš Mikulenka
  • Daniel Bílý
  • David Majštiník
  • Tomáš Andris

39. Tengo Salonta (ROM)

coach:

  • Sorean Vasile old

player:

  • Sorean Vasile
  • Sorean Alex
  • Nay Darius
  • Ilyes Gergo
  • Bagosi Isvan
  • Puja Denis

40. Kuttenberg (CZE)

  • Lukáš Flaks
  • Bohuslav Mareček
  • Martin Knytl

41. Identical Jokgu România (ROM)

  • Pintea Ovidiu Ionut
  • Luca Cristin Ioan
  • Varo Norbert
  • Noje Cristian
  • Flavius Seiche
  • Adi Bogdan

42. SK Start Prague (CZE)

David Tůma
Stanislav Klabík
Jan Marek
Bohuslav Mareček

AMATEUR

max. 24 týmů

1. Nohejbal Čelákovice women (CZE)

  • Týna Plechatá
  • Andrea Matysková
  • Markéta Kulhavá
  • Erika Čapková

2. EXTRALIGUE WOMEN ELITE (CZE)

Coach:

  • Jiří Šmejkal

Player name:

  • Aneta Fojtíková
  • Veronika Tymichová
  • Zuzana Tomšová
  • Denisa Štenglová

3. Jokgu Kounice (CZE)

  • Dobiáš
  • Čadina
  • Čech
  • Breburda

4. SK Watto (CZE)

Sestavu nominuje trenér J.Buddeus.

5. Mi Xi (CZE)

  • Tymichova
  • Fojtikova
  • Jezdik
  • Tumova

6. NOHEJBAL ZLÍN (CZE)

  • David Šíp
  • Viktor Skřivánek
  • zbytek týmu bude upřesněn později

7. Old Boys NK Revúca (SVK)

  • Kilík Ján st.
  • Mušuka Juraj
  • Demény Marian

8. Sokol Dolní Počernice (CZE)

  • Šulc
  • Gubčo
  • Vacek
  • Hurtík

9. Merida (CZE)

  • J.Tobolka
  • R.Kellner
  • L.Noska
  • O.Kopáček

10. Ulsan Metropolitan City (KOR)

Coach:

  • Park Yongjae

Player name:

  • Jeon Hyejin – 10
  • We Sunghee – 7
  • Kang Kyunghwa – 8
  • Cho Wanhui – 9
  • Jeon Hyejung – 11
  • Kim Jeongnam – 12
  • Park jungim – 3

11. Raytron (KOR)

Coach:

  • Kim Soonhee

Player name:

  • Kang Mija – 1
  • Kim Soonhee – 3
  • Won Eungyeong – 6
  • Kang Guisun – 2
  • Lee Insuk – 5

12. Easy Zob (CZE)

  • Eva Očenášková
  • Irena Očenášková
  • Iveta Vaňátková
  • Lucie Zázvorková

13. Viktoria Radim 1921 (CZE)

  • Jiří Svoboda
  • Jiří Břichnáč
  • Milan Michálek
  • Jan Rác

14. Guleum (CZE)

  • Martin Fejfárek
  • Petr Fejfárek
  • Jan Kinzel
  • Jakub Traxmandl

15. Kyiv (UA)

  • Vilienkin Denys
  • Kot Mykhaylo
  • Pavlyshyn Igor
  • Moskalenko Oleksano
  • Alieksandrova Raisa

16. Arbes (CZE)

  • Lukáš Blažek
  • Tomáš Mikovec
  • Marek Kužel
  • Luboš Hrubý

17. Krunerťáci (CZE)

  •  Lukáš Blažek

18. OLD BOYS Sešlost (CZE)

  • Julius Vanya
  • Jan Thuj
  • Karel Konrád
  • Tomáš Vízner
  • Karel Tomeša

19. U15 ELITE (CZE)

Sestavu nominuje trenér M.Doucek.

21. Mix SUN (SVK)

coach:

  • Ivan Matia

player:

  • Kristína Mokrášová
  • Kristián Lámi
  • Róbert Brestovský
  • Hana Pappová
  • Tomáš Vidlička
  • Viktor Gábor

22. Inferno Kounice (CZK)

  • Domín
  • Bílek
  • Jirman
  • Pokorný

23. U12 Elite (CZE)

  • Tomáš Sluka
  • Patrik Kolouch
  • Tadeáš Bednář
  • Tobiáš Matura
  • Václav Kalous
  • Ondřej Tolar

24. Reprezentace malé kopané (CZE)

  • František Hakl
  • Luděk Zelenka

25. Bizoni (CZE)

  • Petr Rubín
  • Miroslav Procházka
  • David Procházka
  • Kostas Pavlidis

26. Jelimáni (CZE)

  • Josef Hadrbolec
  • Jakub Svačina
  • Tomáš Dohnal
  • Ondřej Solčianský